Конкурсный отбор на получение второго высшего экономического образования по Государственной программе переподготовки управленческих кадров для сферы предпринимательства"Украинская инициатива"

Донецька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва та Донецький національний університет проводять прийом документів спеціалістів, бажаючих прийняти участь у конкурсному відборі на отримання другої вищої економічної освіти за Державною програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».  

Вимоги до претендентів:
-   місце роботи – підприємство будь-якої форми власності;
-     посада –керівник вищої або середньої ланки управління;
-     стаж роботи на керівній посаді – не менше 1 року;
-     вік – до 40 років;
-     освіта – вища.

Не передбачається участь у конкурсному відборі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також працівників закордонних фірм і представництв-нерезидентів України.

Претенденти на перепідготовку подать наступні документи:

-    анкети на українській мові, три форми: анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника (знаходяться на сайті Мінекономрозитку www.me.gov.ua у розділі МЦПК – Інформація для…Претендентів на перепідготовку і слухачів – програма для заповнення анкет);
-    копія диплому про вищу освіту (спеціаліст, магістр);
-    копія паспорту України;
-    копію трудової книжки;
-    1 фотографія.

Термін навчання - 10 місяців за очно-заочною формою. Навчання здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України. Випускники отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера. За результатами перепідготовки спеціалістам пропонується одномісячне стажування у Німеччині за рахунок коштів Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини.

Підприємцям, які бажають прийняти участь у конкурсному відборі, необхідно до 15 травня 2014 року звернутися до секретаря Регіональної робочої групи (департамент економіки облдержадміністрації, тел. (050)9812455, електронна адреса:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).

Вернуться к списку событий